Karşıma ürün çıkmıyor, neden?

Ürünler, ilgili markaların hedef kitlesinin uygunluğuna göre yayınlanmaktadır. Denebunu’ya üye olurken doldurmuş olduğun anket sayesinde senin profilinin uygun olup olmadığı belirlenmektedir. Profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır. Önceden denediğin ürünler hakkında yanıtlamadığın sorular varsa, onları da yanıtlamanı öneririz çünkü yorumlarını eksiksiz doldurman yeni ürünleri deneme şansını artıracaktır.

BU ÇOK ÖNEMLİ: Sana her zaman kutu çıkmayabilir. Eğer o ay kutu içerisindeki markaların ortak hedef kitlesindeki kriterlere uymuyorsan profilin uygun kutu göremeyebilirsin. Yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi genel filtrelerin yanı sıra; alışveriş ve tüketim alışkanlıkları gibi detaylı hedeflemeler de yapılmaktadır. Bu kriterleri o ayki markalar belirlemektedir.  Denebunu yalnızca marka ve markanın ulaşmak istediği hedef kitle arasında bir aracıdır.

Bazen profiline uygun ürünler olmasına rağmen, stoklarla sınırlı olması sebebiyle kutuları kaçırabilirsin. Bu yüzden ‘’Denebunu'dan Haberdar Olmak İstiyorum’’ sekmesini işaretlemen çok önemli. O zaman profiline uygun ürünler olduğunda sana bilgilendirici e-posta atabiliriz. Ayrıca Instagram hesabımızı takip ederek tüm kutulardan anında haberdar olabilirsin!

Unutma, Denebunu kutuları abonelik usulü değildir; yani kutu alabilmeniz için yalnızca profilinizi doldurmuş olmanız yetmez. Profilinize tanımlı bir kutu varsa onu “Hemen Ücretsiz Gönder!” butonuna basarak talep etmeniz gerekmektedir.

Bu cevabı yeterli buldun mu?

 

Evet  Hayır

← Sıkça Sorulan Sorular