Nasıl ücretsiz ürün denerim?

Ayda 1 kez, çoğunluğu deneme boy olan, kimi zaman da orijinal boy ürünlerden oluşan ücretsiz kutularımızı üyelerimizin profiline uygunluğuna göre sunuyoruz. Profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır. Sadece ilgi alanları değil; yaş, cinsiyet, alışveriş alışkanlıkları, kısacası seni yakından tanımamız için oluşturduğumuz ankette yanıtladığın her soru profilini oluşturmaktadır. 

Bu ücretsiz ürünler, iş birliği yaptığımız markaların ürünlerini denettirmek istedikleri hedef kitleye, bize iletmiş oldukları kriterlere göre yayınlanmaktadır. Anketimizde bize iletmiş olduğun bilgiler ve daha önce almış olduğun Denebunu Ücretsiz Kutuları sunacağımız kutuların içeriklerine etki edebiliyor, bu nedenle üyelerimizin kutularından farklı marka ve ürünler çıkabiliyor.

“Denebunu'dan Haberdar Olmak İstiyorum” sekmesini önceden işaretlediysen bizimle paylaştığın e-posta adresine attığımız bilgilendirme mailini alabilir veya bizi sosyal medyada takip ederek kutu açıldığı zaman anında haberdar olabilirsin. Ancak unutma ki aylık ücretsiz kutularımız çok büyük bir ilgi görüyor ve tükenmeden alabilmen için süratle denebunu.com sitesinden profiline gitmeni ve ‘’Ücretsiz Kutular’’ sayfasından kutunu adresine talep etmeni tavsiye ederiz.

Denebunu kutuları, abonelik usulü değildir; yani kutu alabilmeniz için yalnızca profilinizi doldurmuş olmanız yetmez. Profilinize tanımlı bir kutu varsa onu “Hemen Ücretsiz Gönder!” butonuna basarak talep etmeniz gerekmektedir.

Bu cevabı yeterli buldun mu?

 

Evet  Hayır

← Sıkça Sorulan Sorular