Karşıma ürün çıkmıyor, neden?

Ürünler, ilgili markaların hedef kitlesinin senin profiline uygunluğuna göre tanımlanmaktadır. Senin profilinin uygunluğu ise Denebunu’ya üye olurken doldurmuş olduğun anket sayesinde belirlenmektedir. Profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır. Önceden denediğin ürünler hakkında yanıtlamadığın sorular varsa, onları da yanıtlamanı öneririz çünkü yorumlarını eksiksiz doldurman yeni ürünleri deneme şansını artıracaktır.

BU ÇOK ÖNEMLİ: Her zaman profiline tanımlı bir aylık kutu göremeyebilirsin. Eğer o ay kutu içerisindeki markaların ortak hedef kitlesindeki kriterlere uymuyorsan profiline kutu tanımlanmayabilir. Yaş, cinsiyet, ilgi alanları gibi genel filtrelerin yanı sıra; alışveriş ve tüketim alışkanlıkları gibi detaylı hedeflemeler de yapılmaktadır. Bu kriterleri o ayki markalar belirlemektedir. Denebunu yalnızca marka ve markanın ulaşmak istediği hedef kitle arasında bir aracıdır.

Profiline tanımlı olan kutuyu belirlenen süresi içerisinde talep etmezsen, kutu hakkın başka bir üyeye geçiyor. Eğer profiline tanımlı bir ücretsiz kutu varsa, e-posta ile bilgilendirme alırsın. Diğer fırsatlardan haberdar olmak için ise Üyelik Bilgiler’inde bulunan “Denebunu’dan Haberdar Olmak İstiyorum” kutucuğunu işaretlemesin. Ayrıca Instagram hesabımızı takip ederek tüm kutulardan anında haberdar olabilirsin!

Unutma, Denebunu kutuları, abonelik usulü değildir; yani kutu alabilmen için yalnızca profilini doldurmuş olman yetmez. Profiline tanımlı bir kutu olduğunda belirlenen süre içerisinde onu “Hemen Ücretsiz Gönder!” butonuna basarak talep etmen gerekmektedir.

Bu cevabı yeterli buldun mu?

 

Evet  Hayır

← Sıkça Sorulan Sorular