Nasıl ücretsiz ürün denerim?

Ayda 1 kez, çoğunluğu deneme boy olan, kimi zaman da orijinal boy ürünlerden oluşan aylık kutularımızı üyelerimizin profiline uygunluğuna göre sunuyoruz. Profilini ne kadar doldurursan, ürün deneme şansın o kadar artacaktır. Sadece ilgi alanları değil; yaş, cinsiyet, alışveriş alışkanlıkları, kısacası seni yakından tanımamız için oluşturduğumuz ankette yanıtladığın her soru profilini oluşturmaktadır. 

Bu aylık kutular, iş birliği yaptığımız markaların ürünlerini denettirmek istedikleri hedef kitleye ve bize iletmiş oldukları kriterlere uygun üyelerin profillerine tanımlanmaktadır. Anketimizde bize iletmiş olduğun bilgiler ve daha önce almış olduğun Denebunu Aylık Kutuları sunacağımız kutuların içeriklerine etki edebiliyor, bu nedenle üyelerimizin kutularından farklı marka ve ürünler çıkabiliyor.

Eğer profiline tanımlı bir aylık kutu varsa, e-posta ile bilgilendirme alırsın. Profiline tanımlanmış olan bu kutuyu talep etmek için belli bir süren olacaktır. Bu süre, her kutu için farklı olabilir. Sana belirlenen süre içerisinde kutunu talep etmezsen, hakkın başka bir üyemize geçmiş olur.

Denebunu kutuları, abonelik usulü değildir; yani kutu alabilmen için yalnızca profilini doldurmuş olman yetmez. Profiline tanımlı bir kutu olduğunda sipariş süresi içerisinde onu “Hemen Ücretsiz Gönder!” butonuna basarak talep etmen gerekmektedir.

Bu cevabı yeterli buldun mu?

 

Evet  Hayır

← Sıkça Sorulan Sorular